Programy pro zš a mš 

  

Představení pro základní školy.

Nemusíte za kultůrou, kultůra přijede až k vám do vaší základní školy . Loutkové divadlo pro základní školy nabízí program, který je dlouhý 45 minut tak aby se vešel do jedné vyučovací hodiny a nezasahoval do dalšího průběhu vyučování. Naše divadlo nenabízí žádné pohádky ale hudebně naučný program, ve kterém dětem ukážem co vše loutky dovedou. Loutky hrají na různé hudební nástroje , zpívají a dělají různé veselé kousky . V našem programu dětem vysvětlujeme jaké jsou druhy loutek od starých po dnešní moderní loutky a na některé naše představení, které nabízíme vozíme staré loutky na ukázku . Naše loutky se neschovávají za paravánem, ale vystupují a chodí přímo před nebo mezi diváky, tak aby diváci měli přímý kontakt s loutkou a dobře viděli jak se loutka chová, jak hraje , zpívá , tancuje nebo provádí různé akrobatické koustky.V průběhu celého představení mají diváci možnost sledovat jak naši loutkoherci s loutkami pracují a předvádějí své loutkoherecké umění . Proto vždy před koncem našeho představení vybereme několik diváků a zapojíme je do našeho představení aby si sami mohli vyzkoušet jak se loutky ovládají .

Cena představení  pro  základní školy je za žáka. Termín představení si můžete dohodnout telefonicky nebo formou emailu .

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat tel. . na +420 601 353 700.

Domluvená cena za naše představení je vždy konečná včetně dopravy a nákladů spojených s představením.

 

Při obj. představení na školní akci  možnost skákacího hradu po dobu akce zdarma včetně použití našeho ozvučení.

 

Představení pro mateřské školy.

Pro mateřské školy nabízíme veselý program kde naše loutky hrají na různé hudební nástroje , zpívají a předvádějí různé akrobatické kousky .Program pro mateřské školy je upraven tak aby zaujal naše malé diváky proto všechny loutky mají přímý kontakt z diváky a chodí přímo před diváky nebo mezi ně . Délka programu pro mateřské školy je 40mn.

Program pro města a obce

Naše představení pro města a obce nabízí několik možností jak jej využít . Jako první nabízíme kompletní představení, které můžete zakomponovat do celkového programu, který vaše město či obec pořádá k nějaké příležitosti . Jedná se o loutkové představení, které přiláká rodiče s dětmi, které naše představení určitě zaujme a pobaví . Celé představení trvá 35 až 40 minut, ve kterém si na konci představení vybereme z publika některé děti a půjčíme jim naše loutky do ruky aby si sami mohly vyzkoušet jak se loutky vodí a ovládají . Náš program se může uskutečnit jak na pódiu tak mimo pódium přimo před diváky tak aby diváci měli přímý kontakt s našimi loutkamy .

Další možnost využití našeho představení je přestávková vložka . Jedná se o představení jednotlivých loutek . Příklad: Na pódiu se odehrává vystoupení a když toto končí, účinkující si potřebují zabalit a uklidit své rekvizity a další účinkující si potřebují naopak rekvizity nebo nástroje připravit pro své vystoupení . V takové situaci je potřeba na uklizení a přípravu dalších účinkujících na pódiu pauza která zabere přibližně 15 minut . Samozřejmě pauza je pro diváky  vhodná  pro občerstvení,  ale když jsou pauzy v krátkých intervalech diváci v takovém případě už jen sedí v hledišti a čekají . My můžeme takovou pauzu navíc zaplnit naším vystoupením našich loutek . Naše loutky se budou pohybovat   před diváky nebo mezi diváky mimo pódium a na pódiu se může mezi tím uklízet a připravovat další vystoupení . Naše loutky marionety jsou 60cm vysoké a dokáží tak diváky upoutat i mimo pódium.

K další nabídce pro města a obce nesmí chybět ani naše krátké dvacetiminutové představení, které se dá uspořádat na různých slavnostech několikrát za den tak aby ho mohli shlédnout diváci, kteří příjdou na slavnosti v průběhu celého dne . Je jen na pořadateli jestli si zvolí tři nebo čtyři různá představení po dvaceti minutách v průběhu celého dne  nebo jestli má zájem o tři nebo čtyři stejné představení po dvaceti minutách rozložené v průběhu celého dne.

Ceny představení pro města a obce se vždy vypočítávají podle rozsahu akce a dle nároků a požadavků pořadatele na naše představení .

Na menší akce disponujeme i vlastním venkovním ozvučením .

V případě objednání našeho představení na dětský den dokážeme zajistit pro menší obce kompletní dětský den na klíč .  

Pokud by jste projevili zájem o naše představení a naše služby neváhejte nás kontaktovat na našich telefoních číslech nebo na naší emailové adrese : info@loutkovedivadlo.cz

Pokud budete mít zájem o předběžnou kalkulaci ceny představení na vaší akci,  kontaktujte nás formou emailu, kde nám napište o jakou akci se jedná, jaké máte na nás požadavky a v jaký termín by se akce měla konat . Přibližnou kalkulaci ceny vám obratem odešleme . 

 

Představení pro firmy a na různé oslavy.

Loutkové představení pro firmy a různé soukromé narozeninové oslavy se vždy skládají individuálně dle přání a požadavků zákazníka . V případě soukromých narozeninových oslav vašich dětí dokážeme zajistit program včetně zábavy po celou dobu trvání oslavy . 

Cena za představení a za narozeninové oslavy se vždy stanovuje dle nároků na představení a nároků na uspořádání narozeninové oslavy.

Veškerá představení se vždy pořádají na vámi určeném místě a v předem domluvených prostorech ať už vnitřních nebo venkovních .