Hudební programy pro zš  

  

Představení pro základní školy.

Nemusíte za kultůrou, kultůra přijede až k vám do vaší základní školy . Loutkové divadlo pro základní školy nabízí program, který je dlouhý 45 minut tak aby se vešel do jedné vyučovací hodiny a nezasahoval do dalšího průběhu vyučování. Naše divadlo nenabízí žádné pohádky ale hudebně naučný program, ve kterém dětem ukážem co vše loutky dovedou. Loutky hrají na různé hudební nástroje , zpívají a dělají různé veselé kousky . V našem programu dětem vysvětlujeme jaké jsou druhy loutek od starých po dnešní moderní loutky a na některé naše představení, které nabízíme vozíme staré loutky na ukázku . Naše loutky se neschovávají za paravánem, ale vystupují a chodí přímo před nebo mezi diváky, tak aby diváci měli přímý kontakt s loutkou a dobře viděli jak se loutka chová, jak hraje , zpívá , tancuje nebo provádí různé akrobatické koustky.V průběhu celého představení mají diváci možnost sledovat jak naši loutkoherci s loutkami pracují a předvádějí své loutkoherecké umění . Proto vždy před koncem našeho představení vybereme několik diváků a zapojíme je do našeho představení aby si sami mohli vyzkoušet jak se loutky ovládají .

Cena představení  pro  základní školy je za žáka s minimálním počtem od 100 žáků na jedno představení. Termín představení si můžete dohodnout telefonicky nebo formou emailu  na info@loutkovedivadlo.cz.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat tel. . na +420 601 353 700.

Domluvená cena za naše představení je vždy konečná včetně dopravy a nákladů spojených s představením.

 

 

Představení  Vesela hudební revue pro školy.

Náše představení jsou VELKO HUDEBNÍ REVUE  hudební produkce loutek hrajících na hudební nastroje.

Program pro města a obce

Naše představení pro města a obce nabízí několik možností jak jej využít . Jako první nabízíme kompletní představení, které můžete zakomponovat do celkového programu, který vaše město či obec pořádá k nějaké příležitosti . Jedná se o loutkové představení, které přiláká rodiče s dětmi, které naše představení určitě zaujme a pobaví . Celé představení trvá 35 až 40 minut, ve kterém si na konci představení vybereme z publika některé děti a půjčíme jim naše loutky do ruky aby si sami mohly vyzkoušet jak se loutky vodí a ovládají . Náš program se může uskutečnit jak na pódiu tak mimo pódium přimo před diváky tak aby diváci měli přímý kontakt s našimi loutkamy .

Další možnost využití našeho představení je přestávková vložka . Jedná se o představení jednotlivých loutek . Příklad: Na pódiu se odehrává vystoupení a když toto končí, účinkující si potřebují zabalit a uklidit své rekvizity a další účinkující si potřebují naopak rekvizity nebo nástroje připravit pro své vystoupení . V takové situaci je potřeba na uklizení a přípravu dalších účinkujících na pódiu pauza která zabere přibližně 15 minut . Samozřejmě pauza je pro diváky  vhodná  pro občerstvení,  ale když jsou pauzy v krátkých intervalech diváci v takovém případě už jen sedí v hledišti a čekají . My můžeme takovou pauzu navíc zaplnit naším vystoupením našich loutek . Naše loutky se budou pohybovat   před diváky nebo mezi diváky mimo pódium a na pódiu se může mezi tím uklízet a připravovat další vystoupení . Naše loutky marionety jsou 60cm vysoké a dokáží tak diváky upoutat i mimo pódium.

K další nabídce pro města a obce nesmí chybět ani naše krátké dvacetiminutové představení, které se dá uspořádat na různých slavnostech několikrát za den tak aby ho mohli shlédnout diváci, kteří příjdou na slavnosti v průběhu celého dne . Je jen na pořadateli jestli si zvolí tři nebo čtyři různá představení po dvaceti minutách v průběhu celého dne  nebo jestli má zájem o tři nebo čtyři stejné představení po dvaceti minutách rozložené v průběhu celého dne.

Ceny představení pro města a obce se vždy vypočítávají podle rozsahu akce a dle nároků a požadavků pořadatele na naše představení .

Na menší akce disponujeme i vlastním venkovním ozvučením .

V případě objednání našeho představení na dětský den dokážeme zajistit pro menší obce kompletní dětský den na klíč .  

Pokud by jste projevili zájem o naše představení a naše služby neváhejte nás kontaktovat na našich telefoních číslech nebo na naší emailové adrese : info@loutkovedivadlo.cz

Pokud budete mít zájem o předběžnou kalkulaci ceny představení na vaší akci,  kontaktujte nás formou emailu, kde nám napište o jakou akci se jedná, jaké máte na nás požadavky a v jaký termín by se akce měla konat . Přibližnou kalkulaci ceny vám obratem odešleme . 

 

Představení pro firmy a na různé oslavy.

Loutkové představení pro firmy a různé soukromé narozeninové oslavy se vždy skládají individuálně dle přání a požadavků zákazníka . V případě soukromých narozeninových oslav vašich dětí dokážeme zajistit program včetně zábavy po celou dobu trvání oslavy . 

Cena za představení a za narozeninové oslavy se vždy stanovuje dle nároků na představení a nároků na uspořádání narozeninové oslavy.

Veškerá představení se vždy pořádají na vámi určeném místě a v předem domluvených prostorech ať už vnitřních nebo venkovních .